שיטה חדשנית להקלטת שיחה דרך הסלולרי – כדי שלא יעבדו עליכם!

תוכן עניינים

מי מאיתנו לא נתקל בסיטואציות מרגיזות מול החברות הגדולות, מכל תחומי החיים שלנו – מהבנק, חברות הסלולרי, חברות המדיה והתקשורת וכן הלאה? לא פעם אנו חשים כי פשוט עושים מאיתנו צחוק וכי גוזלים מאיתנו כסף רב עבור שירותים מיותרים או לחילופין שנגבו מאיתנו בעורמה.

מה רובנו עושים במקרים כאלו? מבזבזים המון זמן מיותר בחיוג לטלפונים, המתנות ובשיחות להוכחת צדקתנו ולבסוף אף מאיימים בתביעה. בוודאי נמאס לכם כבר, אז למה לא לקיים את ההבטחה הזו לעצמכם?

למה כדאי לכם להקליט כל שיחה ושיחה עם נותני שירות?

ראשית, לכל מקרה שלא יהיה – הקליטו שיחות עם נציגי החברות הגדולות. נושא זה מאוד חשוב כיוון שבמידה ותרצו להוכיח טענותיכם בבית משפט, במידה והמקרה ירחיק לכת. בזכות ההקלטות, תהיה לכם הוכחה ניצחת שאכן הובטחו לכם דברים שמבחינתם לא היו ולא נבראו.

שנית, זהו קלף מיקוח רציני מאוד מול החברה והידיעה שיש בידיכם את כל השיחות המוקלטות, באיכות גבוהה שבה ניתן לשמוע כל הברה ועניין – תעלה אתכם במעלה סדר העדיפות ותקבלו מענה מהיר יותר לכל בעיותיכם, וכך תוכלו להימנע מלכתחילה מהוצאות משפטיות.

להקלטת שיחה בקלות ובאיכות שמע יוצאת דופן – לחצו כאן!

שירות מהפכני מציע לכם להקליט שיחה ממש בקלות

אם אתם מסתבכים עם הקלטה דרך הסלולרי – אנדרואיד ואחרים או לצורך העניין אם אתם מחזיקים גאים של האייפון המתקדם ביותר, דעו כי חברת אפל אינה דוגלת בהקלטת השיחה מעבר לקו. למעשה, גם האפליקציות שניתן להשיג באפסטור לצורך העניין, איך לומר? עושות חצי עבודה.

אז מה עושים? שירות חדש עוקף את כל זה ומאפשר הקלטת שיחה בלי כל בעיה. בעזרת שימוש בדפדפן המכשיר הסלולרי, או כל דפדפן אחר שהורדתם למכשיר וגם דרך המחשב האישי שלכם תוכלו, דרך אתר recorder.co.il להקליט את שיחתכם במהירות, ובתום השיחה קובץ השמע, מתחילת השיחה ועד סופה ממש, יישלח אליכם ישירות למייל האישי או, במידה ואתם משתמשים בשירות דרך המחשב האישי – ניתן להוריד ישירות מהאתר.

קצרה היריעה מלהכיל את יתרונות השירות המצוין להקלטת השיחה, אך היתרון המרכזי העומד בבסיסה היא כי הצד השני, אותו אתם מעוניינים להקליט – לא יהיה מודע לכך שהוא מוקלט! לא יהיו כל צפצופים במהלך השיחה, דבר שיאפשר שקיפות מוחלטת בשיחה ביניכם ולא יהיה לו כל ניסיון לשנות את טון השיחה שיתאים להקלטה רצויה.

איך זה עובד? על קצה המזלג

הקלטת שיחה יוצאת

אם ברצונכם להקליט נציג שירות כאשר אתם מחייגים אליו ההקלטה כאמור, פשוטה מאוד. טרם ההקלטה עצמה יש להזין את מספר הטלפון המיועד להקלטה, ואת כתובת המייל שלכם.

לאחר מכן, תקבלו מס' ייחודי, רק שלכם – אליו תתקשרו (אפשר מהמכשיר הסלולרי שלכם ואפילו מהטלפון הנייח). מרגע השיחה, ההקלטה תתחיל לרוץ ובסיומה יישלח באופן אוטומטי קובץ השמע למייל שהזנתם טרם ההקלטה. בנוסף, ישנה אופציה להורדת הקובץ מיידית, בעזרת קוד שתקבלו בשלבי ההליך טרם ההקלטה.

הקלטת שיחה נכנסת

הקלטת שיחה נכנסת היא נושא מעט סבוך יותר, לא מבחינת שירות ההקלטה כמובן, אלא העובדה שנתפסתם לא מוכנים ואתם נאלצים לחשוב על פתרון מהיר להקלטה. אז יש פתרון, והוא מהיר יותר ממה שחשבתם.

בדיוק כמו הליך הקלטת שיחה יוצאת, רק עם טוויסט בעלילה. במהלך השיחה יש לגשת למחשב האישי, או לגלוש דרך הנייד לאתר recorder.co.il, להזין את הספרה 1 (בשדה של הקשת מספר להקלטה), ואת כתובת המייל שלכם ומיידית תקבלו את המספר הייחודי אליו יש להתקשר.

הנה התפנית בעלילה – במעמד השיחה, בקשו מהצד השני לחכות שניה ואל תנתקו, לחצו "הוסף שיחה"  ואז חייגו למספר הייחודי שקיבלתם – בסיום התהליך, לחצו "מיזוג שיחות".  מרגע מיזוג השיחה – ההקלטה תרוץ ותוכלו להורידה (בעזרת הקוד שניתן יחד עם המספר הייחודי)

הדוגמא אגב, מתייחסת למינוחים מעולם מכשירי האייפון. עם זאת, לכל המכשירים המתקדמים אופציה דומה של מיזוג שיחות, אך יכול להיות כי מנוסחות מילולית באופן מעט שונה.

הקלטת שיחה בחדר

צריכים להקליט ישיבה חשובה? תוכלו לעשות זאת לא רק בעזרת מכשיר הסלולרי האישי שלכם, אלא אפילו דרך מכשיר הטלפון הנייח!

בשדה של הקלטת מספר להקלטה, לחצו 1 – כך המערכת תדע שאין מס טלפון מסוים שהיא צריכה להקליט, ולכן תשמש כמכשיר הקלטה לכל דבר. בנוסף, כמו תמיד יש להזין את כתובת המייל אליה תקבלו את קובץ השמע בסיום ההקלטה.

לאחר שני אלו, תקבלו מס' ייחודי אליו תחייגו דרך המכשיר הסלולרי או הנייח. ממש כמו מיקרופון, המכשיר שלכם צריך להיות כמה שיותר קרוב לפיות האנשים המשתתפים בשיחה, על מנת שתתקבל שיחת השמע האיכותית ביותר.

רוצים לדעת יותר ולהתחיל להשתמש בשירות? היכנסו עכשיו ל- recorder.co.il!