מודיעין סלולרי – חיפוש ואיתור של מספרים סלולריים

תוכן עניינים

מהו מודיעין סלולרי?

מודיעין סלולרי הוא אתר אינטרנטי, המשמש כמאגר של מספרים ושמות משתמשים ומאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל מידע אודות מספרי טלפון סלולריים של מנויים רשומים. אתרי המודיעין הסלולרי, מאפשרים חיפוש על פי קריטריונים שיש להכניס לשדות מיוחדים: יש להזין לאתר אתר שם מלא או להכניס מספר סלולרי שיראה את שם בעל המספר.

השירות נועד לענות על מספר צרכים, כמו הצורך לאתר שם של מנוי, אשר מספר הטלפון שלו מופיע על צג המכשיר הסלולרי שבידינו – ואיננו מצליחים לזהות אותו. במקרה כזה, ניתן להקיש את מספר הטלפון או לשלוח אותו כהודעת sms ולקבל את התשובה. חשוב לדעת כי שירות המיסרונים עולה כסף, לעומת השירות האינטרנטי המוצע חינם, וכי המודיעין הסלולרי ניתן רק למנויים בעלי מספרי טלפון שאינם חסומים.

במידה שהחלטתם לשלוח מסרון עם בקשת איתור המספר, או שם המנוי הנחוץ לכם, יישלח למכשירכם קוד סודי. קבלת הקוד הסודי אינה כרוכה בתשלום וקשורה לענייני אבטחת מידע.

במידה שרכשתם מכשיר סלולרי חדש, או שהחלטתם על שינוי מספר הטלפון מסיבה זו או אחרת, רצוי שתעדכנו את מערכת המודיעין ובמקביל תסירו את הפרטים שכבר אינם נכונים.

מודיעין סלולרי יכול לעיתים לכלול מספרים רגילים של בזק, או מפעילת טלפונית קווים אחרת – השירות מוצע לאנשים שאין ברשותם מכשיר סלולרי כלל.

המודיעין הסלולרי מורכב ממספר פרמטרים, אותם ממלאים באתר באמצעות סימון "וי" קטן בתיבה המתאימה. מידע מודיעין המועבר אליכם באמצעות שירות ה-sms, יכול לכלול מספר תווים מוגבל, כך שייתכן כי לא תוכלו לקבל את מלוא המידע שחיפשתם אודות המנוי. מידע המועבר באמצעות האינטרנט למחשב שלכם אינו מוגבל באורכו.

למנויים אשר אינם רוצים לחשוף את פרטי ההתקשרות עימם, ניתנת האפשרות להסיר עצמם מהרשימות. שימוש במודיעין סלולרי מאפשר לכם לקבוע מה מכל הפרטים שלכם יופיע במאגר. ניתן להכניס רק כתובת מייל, במקום מספר טלפון, ניתן לציין את המקצוע שלכם ואף את פרטי ה- idq שלכם.

איתור מספרי טלפון סלולרי באמצעות חוקר פרטי

מודיעין סלולרי הוא מאגר משובח, אך לא יוכל לספק לכם מידע מאנשים שחוסמים אפשרות ליצירת קשר.
מתי יש לפנות לחוקר פרטי המומחה באיתור?

  • במקרים בהם הוטרדתם בטלפון הסלולרי או הקווי, באמצעות אדם המחייג ממספר לא מזוהה
  • במקרים בהם אתם תרים אחרי אדם שחייב לכם כספים ונעלם
  • במקרים בהם מתעורר הצורך ליצור קשר עם אדם שלא הייתם עימו בקשר שנים רבות

שירות שכזה רווח במדינתנו, כיוון שאנשים רבים מחליפים כתובות ומסתתרים בכדי לא לשלם. לעיתים אנשים מחליפים זהויות סלולריות בתדירות גבוהה, על מנת להימנע מאיתור קל.

תהליך האיתור נמשך ימים ספורים ומתחיל בגיוס מידע מגוון אודות האדם או החברה. בארץ אין לחוקרים פרטיים זכויות יתר, כך שהם נאלצים לעיתים לפנות לקבלת המידע במסווה.

התחלת תהליך האיתור היא בקיום שיחה עם החוקר, בו מספקים כמה שיותר מידע עדכני אודות האדם או הגוף המבוקש. קיימת חשיבות עליונה למתן מידע שלם ומדוייק ככל הניתן. כל פרט מידע קטן המצוי בשרותכם, יכול להועיל ולפתור את התעלומה. החוקר הפרטי יצליח ליצור פאזל שיהווה את המפתח לאיתור פרטי ההתקשרות.

לאחר מסירת פרטי המקרה והנתונים הרלוונטיים לתהליך החיפוש, תוכלו לקבל הצעת  מחיר ריאלית. עלויות שירות שכזה, משתנות בהתאם לפרמטרים שונים. אם מדובר בחקירה פשוטה יחסית, העלות בהתאם, אך במידה וצריך לערוך איתור מתקדם ומורכב של אנשים החייבים כספים רבים, או אנשים שהחליפו את זהותם – יכולה העלות להסתכם גם באלפי שקלים.