מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה

תוכן עניינים

מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליהצריכים לתקן את הפלאפון? המאמר הבא הוא בשבילכם. בארץ קיימות מעבדות תיקון פלאפונים רבות, אז איך נבחר את המעבדה הטובה ביותר? תחילה יש לשים לב האם מדובר במעבדת תיקון פלאפונים המנוהלת על ידי טכנאי עצמאי או במעבדה המנוהלת על ידי מומחים לתיקון מכשירי טלפון בעלי ניסיון רב. במאמר הבא ניתן לכם טיפים לבחירת מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה. 

 

מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה שפתוחה בשבת

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא לבחור במעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה שפתוחה בשבת. מדוע זה כל כך חשוב? 

ובכן, לצערנו או לא לצערנו, כל אחד עם העמדה שלו, הפלאפונים הפכו לחלק משמעותי ובלתי נפרד מהחיים של כולנו. בפלאפונים יש פרטים רבים עלינו ועל אנשים שסביבנו, הם משמשים אותנו עבור דברים חשובים ובסיסיים כמו קביעת תור לקופת חולים, לברר מה מצב חשבון הבנק שלנו ועוד. הפלאפונים מאפשרים לנו לנהל עבודה ולנהל את האימייל, יש בהם מספרי טלפון חשובים, עניינים הקשורים לעבודה, למשפחה ועוד. 

ברוב המקרים, כאשר אדם ישים את הפלאפון שלו בתיקון, השאלה הראשונה שהוא ישאל היא כמה זמן זה ייקח. למעשה, רובנו מסתמכים על הפלאפונים שלנו ואם הם לא זמינים לנו אנו מרגישים את המחסור בהם בצורה משמעותית ולכן, ככל שנצטרך לחכות לתיקון שלהם פחות זמן, כך נוכל לחזור לשגרת החיים שלנו מהר יותר ותהיה למעבדת התיקון עדיפות מבחינתנו. 

מהסיבה הזו, מעבדות פלאפונים רבות בוחרות לפתוח את העסק גם בשבתות או בחגים ומעבדות מסוימות אף בוחרות לעבוד במשך כל שעות היממה, כלומר, 24/7. מעבדת תיקון פלאפונים שפתוחה בשבת מעניקה לנו זמינות גבוהה מאוד ומאפשרת לנו להיות בטוחים שנקבל מענה לבעיות שלנו בכל עת ובכל מצב שנצטרך. 

מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה- גיבוי נתונים לפני ההגעה

לפני שאתם מגיעים למעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה, חשוב מאוד לדעת לגבות את הנתונים. כאשר הטלפון נופל והמסך נשבר או שפתאום אנחנו מבחינים שהסאונד לא טוב, או שההטענה של הטלפון לא עובדת אנחנו ממהרים למעבדת תיקון פלאפונים על מנת לתקן את הפלאפון במהירות האפשרית. אך לפני שאנחנו עושים זאת חשוב מאוד לזכור לגבות את כל הנתונים לפני ההגעה למעבדת פלאפונים. אם הטלפון תקול ניתן לבצע זאת על ידי חיבור כבל USB למחשב. 

יש לשים לב כי מעבדות לתיקון פלאפונים אינן אחראיות על המידע בפלאפון במהלך התיקון או על גיבוי המידע. לכן, חשוב מאוד לבצע גיבוי לפני ההגעה למעבדה על מנת שכל המידע שקיים על הפלאפון יישמר לנו. במידה ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת, מומלץ להתייעץ עם איש תמיכה במעבדת הפלאפונים, לפני מסירת הנייד לתיקון.

 

כיצד נבחר מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה?

קיימות מעבדות תיקון פלאפונים רבות, המנוהלות על ידי אנשים שונים. במקרים רבים, טכנאים עצמאיים או טכנאים מוסמכים רק עברו הכשרה, אך אינם צברו מספיק ניסיון. לכן, חשוב מאוד לבחור מעבדת פלאפונים טובה על מנת לקבל שירות טוב ולהיות בטוחים שהטלפון יקבל תיקון טוב שיחזיק לאורך זמן. אז כיצד נבחר מעבדת תיקון פלאפונים בהרצליה? ריכזנו לכם מספר טיפים- 

 • ניסיון ומוניטין

בראש ובראשונה, חשוב מאוד לבדוק מה הניסיון של הטכנאים העובדים במעבדת התיקון  ומה המוניטין של המעבדה. בררו האם במעבדה עובדים מומחי תיקון מכשירים בעלי ניסיון רב או שמא מדובר במעבדה חדשה שרק הוקמה ושהעובדים שלה חסרי ניסיון. חשוב להבין כי ככל שיש יותר ניסיון כך תוכלו להיות בטוחים כי הפלאפון שלכם נמצא בידיים טובות. 

 • התאמה בין המעבדה לבין הפלאפון שלכם

יש לכם אפל או אנדרואיד? קיימות מעבדות רבות שמתמחות בתיקוני מכשירי אפל בלבד ואילו מעבדות אחרות שמתמחות בתיקוני מכשירי אנדרואיד. לכן, חשוב מאוד לברר באילו מכשירים המעבדה מתמחה ולהתאים את המעבדה לפלאפון שלכם. 

מכשירי אנדרואיד הם מגוונים מאוד ויש מגוון רחב של יצרנים שונים לאנדרואיד, ביניהם סמסונג, שיאומי, אל ג'י ועוד. לכן אם יש לכם מכשיר אנדרואיד, מומלץ ללכת למעבדה המתמחה בתיקון מכשירי אנדרואיד. למעבדה כזו בדרך כלל יהיו חלפים רבים מסוגים שונים ושל יצרנים שונים על מנת להצליח לענות על הצורך של מגוון הלקוחות. 

 • התאמת השירות שמעניקה המעבדה לתקלה

קיימות מעבדות פלאפונים מסוימות המעניקות שירותים מסוימים בלבד. לדוגמא, מעבדה המספקת שירותי תיקון של בעיות קורוזיה בפלאפונים ובמכשירים אחרים. לעומת זאת, יכולה להיות מעבדת פלאפונים המספקת שירותי תיקון מסכים, החלפה של מסכים שבורים ועוד. לכן, בררו אילו מעבדה מעניקה שירותים בהתאם לתקלה של הפלאפון שלכם, כך שתוכלו לבחור במעבדה המתאימה לכם. 

 • באילו חלפים משתמשים במעבדה

דבר חשוב נוסף הוא לבדוק באילו חלפים משתמשים במעבדה. יש מעבדות בהן משתמשים בחלפים מקוריים יד שנייה (לאחר שפורקו מטלפונים תקולים אחרים) ויש מעבדות שמשתמשות בחלפים חלופיים (כאלה שלא שווקו על ידי היצרן). 

לכן, מומלץ לוודא מראש באילו חלפים המעבדה משתמשת, כך שלא יהיו הפתעות. יש לקחת בחשבון כי תיקון מכשיר עם חלפים מקוריים ואיכותיים, יהיה בטוח יותר ויבטיח לכם עמידות לאורך זמן רב יותר. 

 • האם המעבדה מציעה אחריות על התיקון?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא האם המעבדה מציעה אחריות על התיקון. מעבדות רבות לא מציעות אחריות על התיקון ובמקרה שהתיקון לא בוצע כהלכה, הלקוח מבזבז את הכסף שלו. לכן, חשוב לוודא כי המעבדה מולה אתה עובדים מציעה אחריות על התיקון עצמו ולכמה זמן תקפה האחריות. שימו לב כי ברוב המקומות האחריות תקפה בהצגת חשבונית בלבד לכן חשוב מאוד לשמור על החשבונית. כמו כן, האחריות חלה רק על אותם חלפים שהותקנו או תוקנו במעבדה ולא על כל המכשיר.

 • לוח זמנים

יש מעבדות שזמן ההמתנה אצלן ארוך מאוד. זה מעיד על מעבדה עובדת וטובה, אך עם זאת, רובנו לא יכולים להסתדר בלי הפלאפון שלנו יותר מיום, גג יומיים. לכן, בררו כמה זמן תאלצו לחכות לתיקון הפלאפון והאם זה אפשרי בעיניכם. בסופו של דבר ככל שזמן ההמתנה יהיה קצר יותר תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם מהר יותר, לכן מומלץ לוודא זאת מראש. 

 • זמינות המעבדה

כפי שציינו קודם, קיימות מעבדות פלאפונים רבות שזמינות 24/7 ופתוחות בשבתות ובחגים. עבודה מול מעבדה שזמינה כל השבוע מאפשרת לכם לקבל מענה מהיר בכל עת ובכל מצב. לכן, בררו מה זמינות המעבדה ומתי היא עובדת, על מנת שתוכלו לדעת מתי תוכלו לקבל ממנה שירות. 

 • בדיקות נוספות 

כאשר אתם מגיעים למעבדת פלאפונים לתיקון בעיה בפלאפון, אתם בדרך כלל מודעים רק לבעיה ספציפית שנתקלתם בה. אך במקרים רבים בעיה גוררת בעיה וקיימות מספר בעיות בפלאפון. לעתים הבעיה ששמתם לב אליה היא תוצר של בעיה אחרת. לכן, חשוב לוודא כי המעבדה יבצעו בדיקות נוספות ויסודיות של הפלאפון, על מנת לנסות לאתר תקלות נוספות. ברוב המקרים הבדיקות יהיו ללא עלות במידה והלקוח יתחייב לבצע את התיקון באותה מעבדה. לכן, מומלץ לוודא זאת מראש. 

 • היכן נמצאת המעבדה לתיקון פלאפוניםהיכן נמצאת המעבדה

האם המעבדה נמצאת בהרצליה? האם היא נמצאת במרכז העיר? האם יש חניה בסמוך אליה? האם היא נמצאת ברחוב פקוק? כל אלה שאלות שכדאי לכם לשאול את עצמכם לפני הבחירה במעבדה. בסופו של דבר זו החלטה שלכם לאיזו מעבדה ללכת, כיוון שיכול להיות מצב בו המעבדה האיכותית יותר תהיה דווקא זו שנמצאת במקום מסובך יותר להגעה. אך בסופו של דבר, הנוחות של הגעה למקום עם חניה ליד בלי צורך להסתבך יכולה לגבור על איכות המעבדה. 

 • שירות משלוחים

מעבדות רבות מציעות שירותי תיקון עד הבית, כך שהטכנאי מגיע ישירות אליכם הביתה. במקרים אחרים יש מעבדות המציעות שירות משלוחים. בשירות זה השליח מגיע לקחת את הפלאפון מהבית שלכם ומחזיר אותו לבית שלכם (או לכל מקום אחר שתבחרו כמו מקום העבודה לדוגמא). ברוב המקרים שירות משלוחים או שירות טכנאי עד הבית יעלו כסף, אלא אם מדובר במקרה חריג. מומלץ לוודא כי מדובר בשירות משלוחים בפריסה ארצית. 

 • מחיר

הפרמטר האחרון שיש לקחת בחשבון הוא כמה עולה השירות של תיקון הפלאפון שלכם במעבדה? יש מעבדות זולות יותר וזולות פחות. יש מעבדות המנצלות את המצוקה של הלקוח ואת הצורך המיידי שלו בפלאפון וגובות מחירים גבוהים מאוד. לכן, בצעו השוואת מחירים של מספר מעבדות, על מנת להבין מה המחירים הנפוצים בשוק ומה כל מעבדה מציעה לכם בעבור המחיר שהיא גובה.