מחיר תיקון מסך אייפון 5 – כמה עולה?

תוכן עניינים

המסך שלכם נשבר? אתם לא לבד. התקלה הנפוצה ביותר באייפונים היא מסכים שבורים. הסיבה לכך, היא שמכשירי האייפון יחסית רגישים לנפילות, כיוון שהם מעוצבים בצורה דקה. למעשה, מספיקה נפילה אחת לא טובה על מנת לשבור את המסך או לסדוק אותו. כמה עולה לתקן מסך אייפון 5? על כך במאמר הבא.

מחיר תיקון מסך אייפון 5

מחיר תיקון מסך אייפון 5- ממה מורכב המסך?

המסך של אייפון 5 הוא מסך LCD, הוא מגיע בגודל של 4 אינץ' ברזולוציית רטינה (640×1136).

מסך אייפון 5 מורכב משני סוגי מסכים:

  • מסך מגע- מסך מגע הוא למעשה מסך הטאצ' של האייפון. מסך המגע הוא הזכוכית הפנימית והוא למעשה מתרגם את הנגיעות שלנו על המסך לפעולות שונות ומאפשר לנו לתפעל את האייפון.
  • מסך LCD- המסך עליו אנחנו רואים את התמונה.

ברוב המקרים, המסך שנשבר או נסדק, יהיה מסך המגע. אך כיום, במכשירים החדשים מסך המגע ומסך ה-LCD מחוברים. לכן, גם אם רק אחד מהשניים נשברים, לא ניתן לתקן אותם בנפרד.

מחיר תיקון מסך אייפון 5- מדוע המסך נהרס?

התיקון הנפוץ ביותר עבור מכשיר אייפון 5 הוא תיקון המסך. הדבר יכול להיגרם בגלל שבר או סדק במסך. במקרים אחרים, יש תקלה במסך המגע ולא ניתן לבצע פעולות מסוימות שנבחר.

יש מגוון סיבות שגורמות לתקלות במסך האייפון:

  • נפילה או מכה- מכירים את הרגע הזה שהאייפון נופל לכם מהיד או מהשולחן ואתם מתפללים להרים אותו בלי שבר או סדק? אתם לא לבד. האייפונים החדשים דקיקים ולכן רגישים מאוד לנפילות. כתוצאה מכך נפילות או מכות הן הסיבות הנפוצות ביותר לתקלות במסך האייפון.
  • חדירת מים- האייפון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ואנחנו לוקחים אותו לכל מקום. גם למקלחת או לשירותים. בצורה כזו מים יכולים לחדור לאייפון ולגרום לתקלות. המים יכולים לחדור בצורת אדים כאשר אנחנו מתקלחים, טיפות מים שטפטפו על המסך או כאשר האייפון נופל לאסלה (קורה לאנשים רבים). חדירה של מים יכולות לגרום לשריפה של אחד הרכיבים במסך ועל ידי כך להרוס אותו.
  • חדירת אבק או לכלוך- חדירה של אבק או לכלוך יכולים לגרום לתקלות רבות באייפון וכך גם במסך שלו.

מחיר תיקון מסך אייפון 5- החשיבות של תיקון מהיר

במידה ומסך האייפון נשבר או נסדק, חשוב מאוד לפנות אל מעבדת תיקון אייפון במהירות על מנת לחזור להשתמש באייפון במהירות האפשרית. הסיבה לכך היא שככל שתמתינו זמן רב יותר, הזכוכית של המסך יכולה להיסדק יותר ויותר ולפתח חריצים עמוקים. כך אתם מסתכנים בפגיעה בפנים, באוזן או ביד שלכם מחלקיקי זכוכית קטנים שיפלטו מהמסך. כמו כן, חלקיקי הזכוכית הקטנים יכולים להעמיק את הנזק לליבת המכשיר. לכן, אל תמתינו ובצעו תיקון מסך אייפון 11 כמה שיותר מהר.

מחיר תיקון מסך אייפון 5- כיצד מתבצע?

על מנת לתקן מסך אייפון 5, יש להגיע למעבדת תיקון אייפון. כאשר תגיעו למעבדת תיקון אייפון, הטכנאי קודם כל יבדוק האם רק מגן המסך נפגע או שמדובר בפגיעה רצינית יותר שהגיעה גם למסך עצמו. במידה שרק מגן המסך נפגע, מדובר בתיקון פשוט ומהיר מאוד. לעומת זאת, כאשר מסך המגע נפגע, החלפתו תהיה מעט יותר מורכבת, אך גם היא יכולה להיות מהירה ולהסתכם בשעה מקסימום. כמובן, בהתאם לעומס המעבדה אליה לקחתם את המכשיר לתיקון.

כיצד נבחר מעבדה?

  • ניסיון ומוניטין- בחרו במעבדה בעלת ניסיון רב ומוניטין טוב בשוק על מנת להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.
  • התאמה למכשיר- יש מעבדות המתמחות בתיקון מכשירים מסוימים. בררו אילו מעבדות מתמחות בתיקון מכשירי אפל בכלל ואייפונים בפרט. כמו כן, יש מעבדות המתמחות במיוחד בתיקון מסכים ובהחלפתם. בחרו במעבדות המעניקות שירותים אלה, על מנת להיות בטוחים שתקבלו שירות איכותי.
  • אחריות- חלק מהמעבדות מעניקות אחריות על התיקון עם הצגת החשבונית. לכן, בחרו במעבדות המעניקות אחריות על התיקון, על מנת להיות בטוחים שלא תבזבזו את הכסף לשווא.
  • זמינות המעבדה- כמה זמן תאלצו לחכות לתיקון האייפון? ככל שזמן ההמתנה יהיה קצר יותר תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם מהר יותר, לכן מומלץ לוודא זאת מראש.
  • מחיר- בצעו השוואת מחירים ובררו אילו מעבדה מעניקה שירותים טובים במחירים נוחים.

מחיר תיקון מסך אייפון 5

מחיר תיקון מסך אייפון 5- אז כמה זה עולה?

המחיר של תיקון מסך אייפון משתנה בהתאם לדגם האייפון ולאיכות המסך שתבחרו. ההמלצה שלנו היא לא להתפשר על מסכים סיניים זולים שיכולים לגרום לבעיות ותקלות בהמשך, אלא להשקיע במסכים תואמים ואיכותיים. יש לקחת בחשבון כי אפל לא מאשרת למעבדות אחרות להשתמש בחלפים מקוריים שלה. לכן, מלבד המעבדות של אפל, שאר המעבדות אינן משתמשות בחלפים מקוריים, אלא בחלפים תואמים למכשירים השונים. לכן, גם אם תחפשו המון לא תצליחו למצוא מעבדת תיקון שיש בה מסכים מקוריים של אפל. אך המסכים התואמים זהים כמעט לחלוטין למסכים המקוריים, כך שאין לכם מה לחשוש. המחיר של תיקון מסך אייפון 5 נע סביב 350 שקלים, בהתאם למעבדה ולאיכות המסך החלופי.

ראו גם: מעבדת פלאפונים

מחיר תיקון מסך אייפון 5