החלפת מסך אייפון X – החלפת מסך מקצועית

בין המכשירים החכמים הפופולארים בישראל וגם בעולם כולו הוא ה- אייפון x המכשיר הושק בשנת 2017 והוא פותח ויוצר על ידי חברת אפל. מדובר בדגם חדשני המאופיין בעיצוב חדש ללא כפתור הבית, שהיה עד לדגם זה, במכשירים הקודמים של החברה. המכשיר מאופיין במסך חזיתי בשילוב מצלמה הממוקמת בגב בצורה מאונכת. אחד החידושים היותר מתקדמים שהכניסה אפל למכשיר מאופיין בטכנולוגיית פייס איי די שלמעשה ביטלה את הטכנולוגיה הקודמת, טאצ’ איי די. טכנולוגיה זו משיגה אבטחה גבוהה למכשיר שיכול להיפתח אך ורק באמצעות תהליך זיהוי פנים מהיר של בעל המכשיר. כמובן שלמסך החדשני וגם לטכנולוגיות המתלוות אליו מגוון של יתרונות, אך למרות שהמכשיר חזק, עמיד ועשוי מחומרים איכותיים, גם הוא סובל אחת לכמה זמן מתקלות כאלה ואחרות.

החלפת מסך אייפון x

חשיבות המסך ב-אייפון X

בלי מסך, ולא משנה אם יש לכם אייפון X, או אייפון מסוג אחר, אנחנו לא באמת יכולים להתקדם לשום מקום. המסך הוא הרכיב אולי החשוב ביותר בסמרטפון שלנו ובאמצעותו אנחנו גולשים ברשת האינטרנט ובאפליקציות השונות. בעזרת המסך אנחנו קוראים חדשות, הודעות, מיילים ותכנים שמעניינים אותנו, בעזרת המסך אנחנו בוחרים את השירים שאנחנו רוצים לשמוע תוך כדי שאנחנו נוסעים לעבודה וגם מפעילים את אפליקציית הניווט כדי להימנע מפקקים בדרך. בעזרת המסך אנחנו מחייגים לאנשים שאנחנו צריכים לדבר איתם ולכן למעשה אי אפשר להסתדר בלי מסך.

מידע ששווה וכדאי להכיר על החלפת מסך אייפון X

אפל קבעה שחלק מצגי ה-iPhone X עלולים להיפגע כתוצאה מבעיות מגע עקב רכיב שעלול להיכשל במודול התצוגה. מכשיר מושפע עשוי להציג את ליקויים כגון מצבים בהם הצג, או חלק מהתצוגה, אינו מגיב, או מגיב לסירוגין למגע; או שהצג מגיב גם בהעדר נגיעה. אפל או ספק מורשה של החברה יספקו שירות החלפת מסך אייפון x במכשירים מתאימים, ללא תשלום. דגמי אייפון אחרים אינם חלק מהתוכנית הזו.

תהליך השירות

יש לבחור את האפשרות המתאימה שמוצעת על ידי מרכז שירות לתיקון והחלפת רכיבים מקוריים של אייפון X, ולהעביר אותו לבדיקת טכנאים מוסמכים לפני השירות, על מנת לוודא שהמכשיר כשיר לתוכנית החלפת מסך אייפון x ללא עלות. לפני השירות, יש לגבות את האייפון כי במהלך התיקון, הנתונים עלולים להימחק. במקרים בה מכשיר אייפון X ניזוק באופן שפוגע ביכולת להשלים שירות החלפת מסך אייפון x, כגון מסך סדוק, יש לפתור את הבעיה לפני השירות. במקרים מסוימים, עשויה להיות עלות שקשורה לתיקון הנוסף.

שיקולים שחשוב לקחת בחשבון

אפל עשויה להגביל שירות החלפת מסך אייפון x ללא עלות, בהתאם לאזור המקורי של הרכישה. תוכנית אפל זו אינה מרחיבה את כיסוי האחריות הסטנדרטית של iPhone X. במקרה שהמכשיר הושפע מבעיה זו, ובוצע תשלום להחלפת מודול התצוגה, ניתן לפנות לאפל בנוגע להחזר. התוכנית מכסה מכשירי אייפון X מושפעים למש שלוש שנים לאחר המכירה הקמעונאית הראשונה של דגמים אלו. חשוב להבין שחלק מדגמי הטלפונים המתוקנים מאבדים את יכולתם לכוונן את הבהירות באופן אוטומטי, וככל הנראה חיישן האור הסביבתי מושבת במהלך האתחול.

שירותים איכותיים של מעבדת שירות מורשית

כשאפל מבצעת שירות החלפת מסך אייפון x, השירות כולל רכיבים מקוריים ותיקונים מקצועיים. לכן מומלץ לבצע את התיקון רק במעבדת שירות מורשית ולא בחברת תיקונים שאינה מוסמכת, מכיוון שהשירות עשוי שלא לכלול רכיבים מקוריים, למרות שזכוכית שבורה היא אחת מבעיות הסמארטפון הנפוצות ביותר. לעתים קרובות אנשים פונים לאותן חברות על מנת להימנע מהמחירים שאפל גובה, אבל זוהי טעות שרק תעלה יותר זמן קצר לאחר ביצוע החלפת מסך אייפון x מרכיבים שאינם מקוריים.

בעיה במסך אינה משפיעה על כל המכשיר

בדומה לסוגיית המגע, בעיה במסך אינה משפיעה על כל המכשיר, ושירות החלפת מסך אייפון x עשוי להשתנות מבחינת העלות בין חנויות התיקונים שאליהן תפנה, כי לא תמיד טכנאי השירות רואים את חיישן אור הסביבה שמושבת לאחר התיקון.

החלפת מסך אייפון x

עלות החלפת מסך אייפון X

העלות לשירות החלת מסך אייפון x מחוץ לתוכנית החברה להגנה על המכשירים, כוללת תיקונים נוספים לטאבלטים ולמכשירים סלולריים, והשירות עשוי לעלות בין 170 ₪ ל-650 ₪. החלפת המסך מתבצעת עם מסך מקורי בלבד, בתנאי שהתיקון מתבצע במעבדת שירות מורשית. מעוניינים לקבל מידע נוסף על החלפת מסך אייפון X? אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון! מעבדת פלאפונים Hicell מתמחה בביצוע כל סוגי ההחלפות והתיקונים לכל סוגי המכשירים. אנחנו מתעסקים עם אייפונים וגם עם מכשירים תומכי אנדרואיד, מתקנים טאבלטים ומחשבים ניידים, שעונים חכמים ועוד. נשמח ללוות ולסייע לכם בכל בעיה שיש לכם. אנחנו מתחייבים לשירות מנצח, ללא פשרות, אחריות על כל תיקון ומחיר הוגן. כל שנותר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה. בנוסף, תוכלו להנות משירות טכנאי עד הבית וכך לחסוך לעצמכם זמן יקר.

ראו גם: תיקון אייפון X | מעבדת תיקון אייפון

מאמרים נוספים

החלפת מסך אייפון x

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם

שירות מקצועי לתיקון פלאפונים

תוכן עניינים